31.1.2019

Dáša – Dagmar Štarmanová

Já a kurz: Tento ročník pro mě, tak jako pro mnohé z vás bude nový. ☺  Věnuji se hospodaření a organizaci, ale ani pedagogika mi není cizí.

Skautské zkušenosti: Moje skautské vzdělávání započalo na kurzech ČLK a VLK Stříbrné řeky. Následoval managerský kurz Hopík (organizační i hospodářská sekce) a ILŠ Gemini. Stála jsem u vzniku rádcovského kurzu Fulgur, který nyní vedu. Aktuálně vedu družinku světlušek a dívčí oddíl v České Třebové.

Vzdělání a povolání: Studuji Speciální pedagogiku předškolního věku – učitelství pro mateřské školy v Olomouci

Motto: „Tady je moje tajemství. Je jednoduché. Správně vidíme jedině srdcem; to nejdůležitější je očím neviditelné.“ — Antoine de Saint-Exupéry, kniha Malý princ